Aylık arşiv Kasım 2016

ileadmin

Küçük nakliye

Küçük nakliye

Küçük nakliye

Küçük nakliye araçlarımız FSM köprüsü geçiş yasağı yoktur ve 1. sınıf kapasiteleri 6m³ 15m³ 18m³ kişisel ve ticari eşyanızı taşımaya tasarlanmış ve bir adet yolcu kapasiteli araçlardır. Avantajı maksimum seviyede olması fiyatları çok ekonomik olup şehir içi taşıma için uygun şehir dışı yazlık bölgelere nakliyesi mümkündür.

İşçiliği olmayan hizmet bedeli Kiralık kamyonet sıfatında sürücüsü ile birlikte kiralık araçlar gibi nakliye hizmeti sunmaktadır. Kamyonet araçlar neden sürücüsüz kiralık verilmez.? Kara yollarının düzenlemeleri ile ticari araçları kullanma ehliyet+SRC belgesi istenmekte cezai işlemi yüksek tutarlarda olduğu için SRC belgesi olmayan sürücüde kullanılan araç cezai işlem görür ve SRC belgesi olmayan sürücü ayrı bir cezai işlem görmektedir.

Kamyonetlerimiz sürücüsü isterseniz taşıma personeli ile birlikte nakliye hizmeti sunmaktadır.

ileadmin

Parça eşya taşıma

parça eşya taşıma

Parça eşya taşıma

Parça nakliye tanımı nedir.? Taşınması kısa süren tonajı olmayan yakıttan ve personelden kısıtlandığı için ucuz fiyatlara taşınan işleme Parça eşya taşıma sektörü oluşmuştur. Şehirler arası parsiyel ve kargo işleminde yaygın olan işlemi firmamız İstanbul içi küçük kamyonet ile şehir içine uygun hale getirip konu üzerinde müşteri görüş ve önerilerine uygun çalışmalar geliştirip şehirler arası hizmet vermeyerek, tamamen şehir içi odaklı çalışmaktayız.

Parça eşya taşıma tercih eden müşterilerimizin bazıları istedikleri işlemler; Bekar eşyası, Öğrenci eşyası, Yazlık eşya, Çeyiz taşıma, Yatak odası taşıma, Yemek odası taşıma, Çocuk odası taşıma, Salon takımı taşıma ve kişisel eşyaların taşınmasına sorunsuz ve kordineli hizmet sunmaktayız.

Küçük kamyonet ile ufak ihtiyaçlara müşterinin bütçesine uygun fiyatlar ile isterse sadece araç, isterse bir personel ve isteğe göre evden eve taşıma hizmeti sunmaktayız. İstemeniz ve doğru firmayı tercih etmeniz yararınıza olacağı gibi internet de arama yaparken ( Ataşehir Kamyonetçi ) evinizin lokasyonu yazarak istediğiniz hizmeti yazarak yakın mevki deki firma en uygun fiyat teklifini sunacaktır.

ileadmin

Eşya paketleme

Eşya paketleme

Eşya paketleme

Eşya paketleme uzmanlık ve deneyim istemektedir, günümüz paketleme ürünlerini takip ederek eşyanın zarar görmemesi maksimum seviyeye indiriyoruz. Eşya Paketleme ürünlerinde kullandığımız malzemenin bazıları; patpat beyaz eşya ve mobilyalar da kullanılır, koli kırılacak cam ve porselen eşyalarda kullanılır, mukavva karton taşınma esnasında parke ve fayans çizilmemesi için yere sabitlenir, köşe köpük mobilyada yumuşak köşelere ezilmemesi için sargı yapılmadan köşelere sabitlenir, beyaz kağıt cam eşyalar koli içerisinde uygulanır, havalı baloncuklu patpat porselen eşyalara uygulanır, bağlama ipi taşınma esnasında tutacak için bağlanır, elbise dolabı takım elbise ve gömlekler askıda taşınır, taşıma poşeti hacimsiz eşyalarınız battaniye ve yastıklar için  kullanılır sunulan hizmet işçiliğin kalitesini arttırıp maliyeti biraz arttırsa da çizilmeden kırılmadan yeni evinizde eşyalarınızı kullanabilirsiniz.

ileadmin

Hafif yük nakli

Hafif yük nakli

Hafif yük nakli

Yük ve eşya taşınır da olması gerektiği gibi kamyonetçiler; Hafif yük nakliyesi konusunda parsiyel veya doblo taksi bir koli, bir sandalye dilerseniz adres vererek araç ile gitmenize gerek kalmadan istediğiniz eşya ve eşyalar adresinizden teslim alabilirsiniz. Uzman taşımacı personellerimiz paketleme yapmadan taşıma gerçekleştirmez eşyanızın ilk günkü gibi sağlam hasar görmeden her şey zamanında anlayışı ile sorunsuz çözüm ortağınız olmaktayız.

Hafif yük nakli ileri tarihli rezervasyonlu hizmet taleplerinde %5 indirim avantajından faydalanabilir bütçenize uygun ve ihtiyacınız olan eşyayı evinizin ve ofisinizin rahatlığında kullanıp bizi referans göstererek tanıdığınız veya akrabanıza %5 indirimli fiyat avantajından faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliyat dünyasında referansa önem verilir, takibinde çalışmaların sıklığı artması kaliteli hizmetim işareti olmaktadır. Bünyemizde bulunan araç filosunu her yıl talepleri karşılamak için yenileyip model ve ebatlarına göre her işçiliğe karşılık verilecek araçlar ile hizmet vermekteyiz.

 

ileadmin

Kamyonetçi

Kamyonetçiler

Kamyonetçiler

Kamyonetci dünyası yeni boyut kazanarak istanbul şehir içi taşımacılık yeni düzenlemeler ile avrupa yakası ve anadolu yakası geçişlerde bazı kamyonet sınıfı araçların Fatih Sultan Mehmet köprüsü yasaklanması sonucu nakliye’de masrafların artması sonucu eşya ve ürünlerin günlük nakliyesi gerçekleşmesi sonucu kamyonetler bu sektörde istanbul’un yükünü anlık taşımaya başlamıştır.

Yavuz Sultan Selim köprüsü şehirler arası nakliye için avantajlı şehir içi nakliye için dezavantaj oluşturuyor, Kamyonet sınıflarımız 6 m³ | 13 m³ | 17 m³ olarak üç sınıftan oluşarak eşyaya uygun araç modeli tercih edilerek en uygun fiyata hizmet sunmaktayız.

Konusunda uzman personellerimiz şehir içi taşımacılıkta hızlı ve anlık teslimat sunmaktayız. Şehir içinde anlık trafikte olan araçlarımız semtinize yakın çevrede olursa %40 varan indirimli fiyat teklifi alabilirsiniz. İleri tarihli acelesi olamayan eşyanın taşınması 10 gün opsiyonlu fiyatlarımız %30 avantaj sağlamaktadır.

ileadmin

Evden eve

Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat

Ev taşıma da sektör haline gelen evden eve nakliyat hizmeti maliyetler ve korsan firmaların çoğalması fiyat tarifesi dibe vurarak ucuz işçilik zarar gören eşyalar müşteri şikayetleri çoğaldıkça korsana karşı çıkmanın son çaresi olarak evden eve hizmetini bırakarak yılların tecrübesi ile kamyonet ile nakliye tek parça veya oda vb. gibi çoğunluğa bakabiliriz.

İhtiyaç duyduğunuz eşyalarınızı değişimi veya taşınması için evden eve hizmetini parça nakliye işleminde kaliteden ödün vermeden sunmayı amaçlayarak referanslarımızın ihtiyaçlarını anlık karşılamaktayız, Kamyonetçiler defteri yeni boyut kazandırıp tek parça ürün olsa bile patpat, streç kullanarak eşyaların zarar görmemesi uygun fiyatlara işçiliği azaltıp kamyonet evden eve nakliyat fiyatı uygulanarak uygun fiyat kaliteli hizmet sunmak en temel kuralımız olmuştur.

Yatak odası, Çocuk odası, Yemek odası,  Oturma grubu, Çalışma odası, Genç odası gibi eşyaları mobilya ustamız itinalı de-montaj ve montajını gerçekleştirir eksik olan parça ve gereçler tamamlanıp kullanışlı halde yeni evinizde teslim etmekteyiz.

ileadmin

İletişim

Kozyatağı mahallesi değirmen dere sokak no:168B/42

Kadıköy İstanbul E-posta: info@kamyonetnakliyat. com

kamyonetnakliyat.com.iletişim

Kamyonetçiler iletişim

 

 

ŞİMDİ ARA