Kategori arşivi Hizmetlerimiz

ileadmin

Küçük nakliye

Küçük nakliye

Küçük nakliye

Küçük nakliye araçlarımız FSM köprüsü geçiş yasağı yoktur ve 1. sınıf kapasiteleri 6m³ 15m³ 18m³ kişisel ve ticari eşyanızı taşımaya tasarlanmış ve bir adet yolcu kapasiteli araçlardır. Avantajı maksimum seviyede olması fiyatları çok ekonomik olup şehir içi taşıma için uygun şehir dışı yazlık bölgelere nakliyesi mümkündür.

İşçiliği olmayan hizmet bedeli Kiralık kamyonet sıfatında sürücüsü ile birlikte kiralık araçlar gibi nakliye hizmeti sunmaktadır. Kamyonet araçlar neden sürücüsüz kiralık verilmez.? Kara yollarının düzenlemeleri ile ticari araçları kullanma ehliyet+SRC belgesi istenmekte cezai işlemi yüksek tutarlarda olduğu için SRC belgesi olmayan sürücüde kullanılan araç cezai işlem görür ve SRC belgesi olmayan sürücü ayrı bir cezai işlem görmektedir.

Kamyonetlerimiz sürücüsü isterseniz taşıma personeli ile birlikte nakliye hizmeti sunmaktadır.

ileadmin

Eşya paketleme

Eşya paketleme

Eşya paketleme

Eşya paketleme uzmanlık ve deneyim istemektedir, günümüz paketleme ürünlerini takip ederek eşyanın zarar görmemesi maksimum seviyeye indiriyoruz. Eşya Paketleme ürünlerinde kullandığımız malzemenin bazıları; patpat beyaz eşya ve mobilyalar da kullanılır, koli kırılacak cam ve porselen eşyalarda kullanılır, mukavva karton taşınma esnasında parke ve fayans çizilmemesi için yere sabitlenir, köşe köpük mobilyada yumuşak köşelere ezilmemesi için sargı yapılmadan köşelere sabitlenir, beyaz kağıt cam eşyalar koli içerisinde uygulanır, havalı baloncuklu patpat porselen eşyalara uygulanır, bağlama ipi taşınma esnasında tutacak için bağlanır, elbise dolabı takım elbise ve gömlekler askıda taşınır, taşıma poşeti hacimsiz eşyalarınız battaniye ve yastıklar için  kullanılır sunulan hizmet işçiliğin kalitesini arttırıp maliyeti biraz arttırsa da çizilmeden kırılmadan yeni evinizde eşyalarınızı kullanabilirsiniz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA