Hafif yük nakli

Hafif yük nakli
Hafif yük nakli

Hafif yük nakli

Yük ve eşya taşınır da olması gerektiği gibi kamyonetçiler; Hafif yük nakliyesi konusunda parsiyel veya doblo taksi bir koli, bir sandalye dilerseniz adres vererek araç ile gitmenize gerek kalmadan istediğiniz eşya ve eşyalar adresinizden teslim alabilirsiniz. Uzman taşımacı personellerimiz paketleme yapmadan taşıma gerçekleştirmez eşyanızın ilk günkü gibi sağlam hasar görmeden her şey zamanında anlayışı ile sorunsuz çözüm ortağınız olmaktayız.

Hafif yük nakli ileri tarihli rezervasyonlu hizmet taleplerinde %5 indirim avantajından faydalanabilir bütçenize uygun ve ihtiyacınız olan eşyayı evinizin ve ofisinizin rahatlığında kullanıp bizi referans göstererek tanıdığınız veya akrabanıza %5 indirimli fiyat avantajından faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Nakliyat dünyasında referansa önem verilir, takibinde çalışmaların sıklığı artması kaliteli hizmetim işareti olmaktadır. Bünyemizde bulunan araç filosunu her yıl talepleri karşılamak için yenileyip model ve ebatlarına göre her işçiliğe karşılık verilecek araçlar ile hizmet vermekteyiz.

 

Hafif yük nakli
5 (100%) 7 oy

3 Commentsto Hafif yük nakli

  1. sinan dedi ki:

    5.80 mt lik tekne gelecek çanakkaleden antalyaya fiyat almaak istiyorum

  2. Mustafa dedi ki:

    Yüküm var, kapalı doblo arıyorum. yardımcı olurmusunuz.? 2 koli ve 3 valizim var taksiye sığmıyor Beşiktaş sabiha gökçen hava limanına gideceğim.

  3. Deha bey dedi ki:

    Öğrenci eşyası taşımada güvenilir firmadır. Profesyonel işçiliği ile sorunsuz çözüm sağlıyorlar.

Bir cevap yazın