Etiket arşivi Kiralık Kamyonet Hizmetleri

ileadmin

Kamyonet Kiralama

Firmamız kamyonet ile sunulan hizmetimizin müşterilerimize verimli halde ulaşımı sağlanması için Kamyonet Kiralama işleminde sürücülü araç gönderimi yapmaktayız. Neden sürücülü kamyonet göndermekteyiz? Kamyonet araçlar ticari olarak kayıt edilerek sürücü belgesinden ziyade src ve psikoteknik belgesi olmadan ticari araç sürenler cezai işlemler uygulanmaktadır. Kamyonet aracını süren sürücünün sigorta olması gereklidir aksi taktirde cezai işlemlere maruz kalınmaktadır. Bu nedenlerden dolayı Kamyonet Nakliyat işleminde araçlarımızı sürücülü olarak göndermekteyiz.

Kamyonet Kiralama Avantajları

Sadece araç nakliyesi olduğu için eşyalarını veya ürünlerini kendileri taşınmasını sağlayıp, taşıyıcı personel olmadan nakliye ücreti oldukça uygun koşullara hatta %50 oranlara varan indirim sağlanmaktadır. Eşyaları taşınması için nakliye firmalarının araç ile birlikte eşyaları sökülme ve paketleme işlemini gerçekleştirip taşınmasını sağlayan personel sayısı eşya yoğunluğu ve bina taşıma kat sayısında göre belirlenip fiyat listesine göre hesaplanmaktadır.

Kamyonet Nakliyat

Kapalı kasa kamyonet ile eşya taşınma, panelvan araç ile eşya taşınma arasında bulunan farklar nelerdir? Pek fark görünmese bile eşya taşınacağı adrese ulaşması herkes için hem fikir bir faktör olarak görünebilir ama çok farklılıkları vardır. Bu farklılıklar ucuz veya pahalı olarak değil eşyanın tam varış noktasına kadar sıfır noktasına eşyaları ulaştırmaktır. Fiyatlandırma Panelvan ve kamyonet araçlarının fiyatlandırması aynı tek fark A noktasından B noktasına sınır noktaya kadar ulaşımını sağlamasıdır.

Kiralık Kamyonet

Kiralık kamyonet hizmeti kamyonet durağı ile sunulan araçların bekleme alanı olmuştur. Kiralık kamyonetler ile eşya taşıma eski düzeni bilenlerin uyguladığı işlemdir. Eşyaların sökülme ve taşınmasında paketleme uygulamadan müşterilerin kendilerinin taşıdığı eşyalar için kiralık kamyonet çağırıp eşyalarını eski adresten yeni adrese bir parça dahi olsa müşteri taleplerini sorunsuz hızlı çözümler sağlamaktayız.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA