Parça eşya taşıma

ileadmin

Parça eşya taşıma

parça eşya taşıma

Parça eşya taşıma

Parça nakliye tanımı nedir.? Taşınması kısa süren tonajı olmayan yakıttan ve personelden kısıtlandığı için ucuz fiyatlara taşınan işleme Parça eşya taşıma sektörü oluşmuştur. Şehirler arası parsiyel ve kargo işleminde yaygın olan işlemi firmamız İstanbul içi küçük kamyonet ile şehir içine uygun hale getirip konu üzerinde müşteri görüş ve önerilerine uygun çalışmalar geliştirip şehirler arası hizmet vermeyerek, tamamen şehir içi odaklı çalışmaktayız.

Parça eşya taşıma tercih eden müşterilerimizin bazıları istedikleri işlemler; Bekar eşyası, Öğrenci eşyası, Yazlık eşya, Çeyiz taşıma, Yatak odası taşıma, Yemek odası taşıma, Çocuk odası taşıma, Salon takımı taşıma ve kişisel eşyaların taşınmasına sorunsuz ve kordineli hizmet sunmaktayız.

Küçük kamyonet ile ufak ihtiyaçlara müşterinin bütçesine uygun fiyatlar ile isterse sadece araç, isterse bir personel ve isteğe göre evden eve taşıma hizmeti sunmaktayız. İstemeniz ve doğru firmayı tercih etmeniz yararınıza olacağı gibi internet de arama yaparken ( Ataşehir Kamyonetçi ) evinizin lokasyonu yazarak istediğiniz hizmeti yazarak yakın mevki deki firma en uygun fiyat teklifini sunacaktır.

Yazar hakkında

admin administrator

3 yorum

AKIN ÜNALYayın tarihi1:09 am - Mar 22, 2017

Merhaba istanbul tarabyadaki evimden Tekirdağ eşyalarımı taşımak istiyorum eşyaları kendim yüklicem sadece nakliye için bi kamyonet gerekiyor.
Eşyalar 2 çekyat 2 koltuk buzdolabı çamaşır makinesi ve bi kaç küçük eşya . Fiyat nedir acaba?

Ahmet Ali ÇilekYayın tarihi3:01 pm - Eyl 27, 2017

Kavacıktan koşu bandı alınacak gaziosmanpaşa bağlarbaşı mah.kavaklıdere sk bırakılacak. 1.kata şoför ile benim yardımımla birlikte eve taşınacak.Fiat nedir?

FeyzaYayın tarihi3:54 pm - Oca 7, 2018

Istanbul esenyurttan malatya kuluncaga genc odasi buzdolabi camasir makinesi bulasik makinesi tasimak istiyorm fiyat nasil olur

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

ŞİMDİ ARA